Книга Ben Stoeger «Практический пистолет Reloaded»

Книга Ben Stoeger «Практический пистолет Reloaded»

Книга Ben Stoeger «Практический пистолет Reloaded»

Код товару: 22-3010333
Наявність: В наявності
  • 2030₴


Основні техніки та змагальні навички.

Від автора:

Книга побудована в форматі вивчення техніки стрільби з пістолета з самих основ. Дана книга призначена для стрільців, які беруть участь в змаганнях. Якщо Ви цікавитеся тактичної стрільбою, можливо, ця книга не для Вас. З іншого боку. ймовірно, Ви знайдете деякі техніки вельми цінними.

Техніки в цій книзі представлені приблизно в тому порядку, в якому я навчаю і розповідаю про них на майстер-класах, лише з деякими винятками.

Деякі стрілки і тренери можуть критикувати різні техніки, освітлені в цій книзі, за зайву складність їх освоєння. Вони можуть бути складними для освоєння, але розробили ці техніки стрілки, які наполегливо тренуються. Складність освоєння або розуміння техніки не повинна бути каменем спотикання, якщо ця техніка більш ефективна.

Книга попутно зачіпає деякі суміжні теми: стрілянина IDPA, відкритий пістолетний клас і спорядження. Ця інформація не є вичерпною, але це непогана підмога на початку шляху.

Ця книга висвітлює аспекти стрільби з пістолета, яка в своїй основі є небезпечним видом спорту. Ніколи не намагайтеся відтворювати що-небудь з цієї книги без повного розуміння і усвідомлення ризиків, пов'язаних з цією діяльністю.

Книга російською мовою.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.