Різне


Під замовлення

Інструмент 4 в 1 REAL AVID AVGLOCK41 для пістолетів Glock

Інструмент 4 в 1 REAL AVID AVGLOCK41 для пістолетів Glock.Використовуючи знання та багаторічний досвід власників зброї, збройових розробників, співробітників правоохоронних органів і військових, Real Avid створює висококласні збройові інструменти та обладнання для чищення і обслуговування зброї.Вся ..

1820₴

Під замовлення

700₴

Діспенсер заклійок DAA

Діспенсер заклійок DAA

..

700₴

164₴

Значок МКПС України

Значок МКПС України

..

164₴

Під замовлення

Кліпса DAA з магнітом для кріплення навушників

Кліпса DAA з магнітом для кріплення навушників - універсальне кріплення на ремінь для засобів захисту органів слуху.Дозволяє тримати навушники під рукою під час тренувань і спортивних змагань. Підвіс для навушників забезпечує швидкий доступ до них, на відміну від закритих чохлів, а й..

700₴

Книга Ben Stoeger «Навыки и дриллы» з практичної стрільби з пістолета

Книга Бена Стегера - одного з кращих в практичній стрільбі з пістолета класу production. Можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день він входить в Топ 10 світових стрільців IPSC в Production. Крім цього він вже багато років поєднує спортивну кар'єру з успішною викладацькою діяльністю.• Бен Стегер..

1715₴

Під замовлення

Книга Ben Stoeger «Постижение искусства стрельбы»

Довгоочікуваний переклад чергової книги Бена Стегера! Містить унікальні поради і настанови і є одним з кращих посібників не тільки для початківців стрільців.«Я навчаю практичної стрільби більше десяти років. Спостереження за тисячами учнів, що роблять мільйони пострілів, за всі ці роки багато чому м..

1995₴

Книга Ben Stoeger «Практический пистолет Reloaded»

Основні техніки та змагальні навички.Від автора:Книга побудована в форматі вивчення техніки стрільби з пістолета з самих основ. Дана книга призначена для стрільців, які беруть участь в змаганнях. Якщо Ви цікавитеся тактичної стрільбою, можливо, ця книга не для Вас. З іншого боку. ймовірно, Ви знайде..

2030₴

Під замовлення

Книга Ben Stoeger «Холостая тренировка. Reloaded»

Книга Бена Стегера - одного з кращих в практичній стрільбі з пістолета класу production. Можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день він входить в Топ 10 світових стрільців IPSC в Production. Крім цього він вже багато років поєднує спортивну кар'єру з успішною діяльністю викладача.• Бен Стегер са..

2100₴

Під замовлення

2100₴

Книга RANGE TIME by Max Michel and Saul Kirsch

Книга RANGE TIME by Max Michel and Saul Kirsch

RANGE TIME by Max Michel and Saul KirschЯзык: английскийКол-во страниц: 272Размер: 210х210мм..

2100₴

Під замовлення

1750₴

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»Книга пояснює про основи і принципи пересування в практичній стрільбі IPSC UPSA.Якщо ви хочете швидше і ефективніше рухатися в практичній стрільбі, то ця книга для вас.Книга містить вправи від тренера світового рівня Kita Busse...

1750₴

Книга «Практическая стрельба из ружья. Тренировочные методики и программы»

Книга «Практична стрільба з рушниці.Тренувальні методики і програми» написана легендарними стрілками в класах стандарт-мануал і стандарт Павлом Орловим і Максимом Скопиним.Це - перша книга, яка розкриває секрети стандартного і помпової класу від А до Я - починаючи від підбору зброї і необхідного тюн..

1925₴

Під замовлення

Книга Бена Стэгера и Джоэл Пак «Психология соревнования»

Книга Бена Стэгера и Джоэл Пак «Психология соревнования»..

2100₴

Показано від 1 до 12 з 45 (всього сторінок: 4)