Різне


Під замовлення

4900₴

Рюкзак стрілецький DAA CED Edge

Рюкзак стрілецький DAA CED Edge

..

4900₴

Спідлоадер магазинів для пістолетів UpLULA UP60B для 9mm - 45ACP

UpLULA™ це універсальний зарядник/розрядник пістолетних магазинів, призначений для заряджання та розрядки магазинів різних типів (однорядні, дворядні), калібрів (від усіх * 9mm Luger до .45ACP) та виробників.UpLULA™ робить це швидко, легко та безболісно!Технічні характеристики:• Заряджає магазини: б..

1470₴

Під замовлення

2965₴

Сумка для боєприпасів GR Ammo Handi-Carrier

Сумка для боєприпасів GR Ammo Handi-Carrier

Guga Ribas Ammo Handi-Carrier: сумка для боєприпасів, що дозволяє стрілку носити з собою магазини, боєприпаси, порожні гільзи, документи та дрібні аксесуари.Якщо стрілку не потрібно брати свій рюкзак на рубіж, то GR Ammo Handi-Carrier був створений спеціально для того, щоб спортсмен міг взяти основн..

2965₴

Під замовлення

2800₴

Сумка стрілецька GR Shot Shell Carrier

Сумка стрілецька GR Shot Shell Carrier

GR Shot Shell Carrier, призначений для допомоги спортсмену на стрільбищі та під час тренувань зі стрільби. З відсіками для коробок з боєприпасами, зарядних пристроїв, засобів для чищення та особистих речей, таких як телефони, ключі, гаманці тощо. , Взявши тільки найнеобхідніше!Функції:ЕлегантністьПо..

2800₴

Під замовлення

Інструмент 4 в 1 REAL AVID AVGLOCK41 для пістолетів Glock

Інструмент 4 в 1 REAL AVID AVGLOCK41 для пістолетів Glock.Використовуючи знання та багаторічний досвід власників зброї, збройових розробників, співробітників правоохоронних органів і військових, Real Avid створює висококласні збройові інструменти та обладнання для чищення і обслуговування зброї.Вся ..

1820₴

Під замовлення

700₴

Діспенсер заклійок DAA

Діспенсер заклійок DAA

..

700₴

Кліпса DAA з магнітом для кріплення навушників

Кліпса DAA з магнітом для кріплення навушників - універсальне кріплення на ремінь для засобів захисту органів слуху.Дозволяє тримати навушники під рукою під час тренувань і спортивних змагань. Підвіс для навушників забезпечує швидкий доступ до них, на відміну від закритих чохлів, а й..

700₴

Під замовлення

2100₴

Книга "RANGE TIME" by Max Michel and Saul Kirsch

Книга "RANGE TIME" by Max Michel and Saul Kirsch

RANGE TIME - це навчальний посібник, що пропонує широкий спектр вправ, які допоможуть покращити ваші навички стрільби.Це ідеальна книга, яку можна носити з собою, коли ви вирушаєте на тренування, роблячи кожне заняття більш продуктивним та приємним.У цій книзі Макс Мішель і Сауль Кірш діляться з ва..

2100₴

Книга Ben Stoeger «Навыки и дриллы» з практичної стрільби з пістолета

Книга Бена Стегера - одного з кращих в практичній стрільбі з пістолета класу production. Можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день він входить в Топ 10 світових стрільців IPSC в Production. Крім цього він вже багато років поєднує спортивну кар'єру з успішною викладацькою діяльністю.• Бен Стегер..

1715₴

Книга Ben Stoeger «Постижение искусства стрельбы»

Довгоочікуваний переклад чергової книги Бена Стегера! Містить унікальні поради і настанови і є одним з кращих посібників не тільки для початківців стрільців.«Я навчаю практичної стрільби більше десяти років. Спостереження за тисячами учнів, що роблять мільйони пострілів, за всі ці роки багато чому м..

1995₴

Немає в наявності

Книга Ben Stoeger «Холостая тренировка. Reloaded»

Книга Бена Стегера - одного з кращих в практичній стрільбі з пістолета класу production. Можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день він входить в Топ 10 світових стрільців IPSC в Production. Крім цього він вже багато років поєднує спортивну кар'єру з успішною діяльністю викладача.• Бен Стегер са..

2100₴

Під замовлення

1750₴

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»

Книга «Smart Move: Economy of Motion for the Shooting Sports»Книга пояснює про основи і принципи пересування в практичній стрільбі IPSC UPSA.Якщо ви хочете швидше і ефективніше рухатися в практичній стрільбі, то ця книга для вас.Книга містить вправи від тренера світового рівня Kita Busse...

1750₴

Показано від 1 до 12 з 60 (всього сторінок: 5)