Guga Ribas


7740₴

Кобура GR Neo універсальна закрита

Кобура GR Neo універсальна закрита

Розроблено експертом компанії в галузі змагань для найкращих результатів усіх спортсменів!Регулюється для всіх пістолетів для практичної стрільби на ринку.Універсальна закрита кобура NEO GR, представлена ​​на виставці IWA Outdoor Classics 2019 у Німеччині, була дуже добре прийнята та високо оцінена ..

7740₴

2992₴

Магніт для паучера GR

Магніт для паучера GR

Фронтальний магніт для підсумку GR має міцність, довговічність і якість, які Guga Ribas пропонує у всіх своїх продуктах.Як і універсальна кобура GR для пістолета та підсумок для магазинів GR, цей продукт також універсальний.Ця модель відрізняється, по-перше, швидкістю поводження з підсумком завдяки ..

2992₴

2866₴

Магніт для паучера GR бічний

Магніт для паучера GR бічний

Бічний магніт для паучера GR має міцність, довговічність і якість, які Guga Ribas пропонує у всіх своїх продуктах.Як і універсальна кобура GR для пістолета та підсумок для магазинів GR, цей продукт також універсальний.Функції:УніверсальністьДизайнДворучнийМатеріал: нержавіюча сталь AISI 304.Колір: ч..

2866₴

3916₴

Пояс стрілецький GR IPSC

Пояс стрілецький GR IPSC

На змаганнях увага до деталей надзвичайно важлива для гарного виступу спортсмена, який займається практичною стріляниною. З огляду на це був розроблений ремінь GR.Завдяки особливій конструкції ременя, покритого нейлоном, він забезпечує меншу вагу, об'єм та більший комфорт для спортсмена. Ця структур..

3916₴

3727₴

Сумка для боєприпасів GR Ammo Handi-Carrier

Сумка для боєприпасів GR Ammo Handi-Carrier

Guga Ribas Ammo Handi-Carrier: сумка для боєприпасів, що дозволяє стрілку носити з собою магазини, боєприпаси, порожні гільзи, документи та дрібні аксесуари.Якщо стрільцю не потрібно брати свій рюкзак на рубіж, то GR Ammo Handi-Carrier був створений спеціально для того, щоб спортсмен міг взяти основ..

3727₴

3520₴

Сумка стрілецька GR Shot Shell Carrier

Сумка стрілецька GR Shot Shell Carrier

GR Shot Shell Carrier, призначений для допомоги спортсмену на стрільбищі та під час тренувань зі стрільби. З відсіками для коробок з боєприпасами, зарядних пристроїв, засобів для чищення та особистих речей, таких як телефони, ключі, гаманці тощо. , Взявши тільки найнеобхідніше!Функції:ЕлегантністьПо..

3520₴

9680₴

Кобура GR універсальна

Кобура GR універсальна

Універсальна кобура GR, яка підходить для всіх ваших пістолетів - це поєднання універсальності, швидкості, якості та безпеки з довічною гарантією.Працює з: STI2011, SV, Glocks, M & P, XD, Tanfoglio, CZ, HK, Walther, FNH, Sig Sauer і іншими.Кобура дозволяє регулювати положення лівої і правої руки..

9680₴

Паучер GR універсальний Паучер GR універсальний
Sale
20%

2112₴ 2640₴

Паучер GR універсальний

Паучер GR універсальний

Підсумок GR Magazine Pouch виготовлений із високоміцного пластику, що надає виробу довговічності.Підсумок GR Magazine, створений для забезпечення більшої практичності для стрільця під час змагань, є універсальним, двостороннім та регульованим.Головною особливістю результату GR Magazine Pouch є його ..

2112₴ 2640₴

12760₴

Рюкзак GR Unique Backpack

Рюкзак GR Unique Backpack

Рюкзак GR Unique, розроблений для задоволення всіх потреб спортсменів, що займаються практичною стріляниною, дозволяє легко носити з собою все ваше стрілецьке спорядження, таке як: ящики для боєприпасів, два пістолети, що зберігаються в перенесенні GR Ammo Handi-Carrier, універсальна кобура GR ( або..

12760₴

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x