Tactical EVO


3687₴

Важіль взводу TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Важіль взводу TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Важіль взводу для CZ SCORPION EVO 3Важіль взводу подовжений у порівнянні з пластиковим оригіналом, а його установка дуже проста.Важіль виготовлений із високоякісного матеріалу AW 7075, а обробка поверхні виконана з чорним або червоним анодуванням.Рекомендуємо використовувати його у поєднанні зі спус..

3687₴

6163₴

ДГК TACTICAL EVO F1 PRO для CZ SCORPION EVO M18X1

ДГК TACTICAL EVO F1 PRO для CZ SCORPION EVO M18X1

ДГК TACTICAL EVO F1 PRO для CZ SCORPION EVO M18X1Дульне гальмо F1 PRO для CZ SCORPION EVO 3 є високоефективним п'ятикамерним гальмом з випускним каналом, що запобігає відскоку зброї убік.Його камери спроектовані таким чином, щоб не тільки максимально гасити віддачу та бічний відскок зброї, але ..

6163₴

4826₴

ДГК TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 1/2x28UNF

ДГК TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 1/2x28UNF

ДГК TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 1/2x28UNFДульне гальмо компенсатор не тільки компенсує віддачу та постріл, але й запобігає підкиданню ствола після пострілу.Дульне гальмо - пристрій, що усуває негативний вплив сил, що діють на стрільця та зброю після пострілу. Він змінює напрямок потоку газ..

4826₴

Кнопка скидання магазину подовжена TACTICAL EVO для CZ P-10

Кнопка скидання магазину подовжена TACTICAL EVO для CZ P-10Подовжена кнопка скидання магазину виготовлена з високоякісного матеріалу AW 7075, а обробка поверхні виконана із чорним або червониманодуванням. Установка проста, а кнопка стане цікавим і, насамперед функціональним елементом дизайну вашого ..

4689₴

1114₴

Кришка запобіжника TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Кришка запобіжника TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Кришка запобіжника TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 3Ви не використовуєте запобіжник на правій чи лівій стороні зброї? Невикористовувану сторону можна легко закрити кришкою запобіжника.Продукція Tactical EVO - чудовий вибір для роботи та хобі...

1114₴

2125₴

Пластина затвора задня TACTICAL EVO для CZ P-10

Пластина затвора задня TACTICAL EVO для CZ P-10

Пластина затвора задня TACTICAL EVO для CZ P-10Задня пластина затвора виготовлена з високоякісного матеріалу AW 7075, а обробка поверхні виконана із чорним або червоним анодуванням.Установка проста, а ваш пістолет набуде нового і незвичайного дизайну.*Деталь сумісна з пістолетом першого покоління.Пр..

2125₴

Спусковий гачок спортивний TACTICAL EVO для CZ P-10

Спусковий гачок спортивний TACTICAL EVO для CZ P-10Спусковий гачок виготовлений із високоякісного матеріалу AW 7075, а обробка поверхні виконана з чорним або червоним анодуванням.Установка проста, а ваш пістолет отримає цікавий елемент дизайну.Рекомендуємо використовувати його у поєднанні з подовжен..

4708₴

Спусковий гачок спортивний TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Спусковий гачок спортивний TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 3Спусковий гачок призначений для всіх, хто хоче доповнити свою зброю чимось нетрадиційним і винятковим, а його установка дуже проста.Спусковий гачок виготовлений із високоякісного матеріалу AW 7075, а обробка поверхні виконана з чорним або ..

2222₴

880₴

Стопорне кільце TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Стопорне кільце TACTICAL EVO для CZ Scorpion Evo 3

Стопорне кільце TACTICAL EVO для CZ SCORPION EVO 3Кільце виготовлене на ЧПУ з якісного матеріалу AW 7075. Поверхня оброблена чорним або червоним анодуванням.Оригінальна деталь CZ SCORPION EVO виготовлена із пластику і приблизно через 10 000 пострілів ламається, через що цівка починає вільно рухатися..

880₴

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x